Hoe gaat het nu met jou?
- Jij bent heel belangrijk
- Hoe gaat het met jou(w gezondheid)
- Welke doelen wil je jezelf stellen
- Aandacht voor fases, rollen, emoties
Op de derde avond zijn het Zelfhulpnetwerk Eindhoven en LEVgroep aanwezig om meer informatie te geven over (deelname aan) lotgenotengroepen. De ervaring leert dat deelnemers van deze training / workshop vaak nog behoefte hebben aan lotgenotencontact.
Doelstelling
Doel van de training is om deelnemers inzicht te geven in
- Hoe belangrijk het is ervaringen te delen, zodat je je naaste beter kunt ondersteunen
- Hoe nodig het is om goed voor jezelf te zorgen, om zorg vol te kunnen houden
- Hoe het verhaal delen met lotgenoten voelt (opstap naar lotgenotengroep)
Voor wie?
Deze training is bedoeld voor de kring rondom iemand met psychische problemen.
“ Ik had behoefte aan een vooruitzicht, aan ruimte of een andere manier van kijken. Ook daarom zocht ik lotgenoten.” Dorien
“Door je verhaal te delen doe je kennis op en vooral de herkenning is fijn.” Lies
“Het is fijn om je gehoord en gezien te voelen in een periode dat jouw verhaal niet voorop staat.” Gerdi
- Voel je jezelf al langer alleen in de situatie met je dierbare? Overweeg je al langer om een stap te zetten, maar twijfel je hoe te beginnen? Dan zijn deze bijeenkomsten passend voor jou!
- Na aanmelding volgt nog een telefonische intake om de zorgsituatie te bespreken en te kijken of de training passend is.
Data
Maandag 5 oktober 2026
Maandag 12 oktober 2026
Maandag 26 oktober 2026

Trainers
Inge van Marle en Ankie van der Dussen (extern)