Training Regie over jouw eigen leven

Afbeelding niet gevonden
Schrijf je in
Datummaandag 31 augustus 2026
Tijd09:00 - 12:00
LocatiePenningsstraat 55 Helmond
Bedoeld voorLEVvrijwilligers, Mantelzorgers, Ouderen, Volwassenen, Vrijwilligers
De training bestaat uit 4 dagdelen, waarbij de laatste dag een "terugkomdag" is om de uitkomsten van de drie voorgaande trainingsdagen te bespreken.

Doelstelling

Merk jij ook dat je niet (meer) weet waar jouw kracht ligt of wat jij wil in jouw leven?

Tijdens deze training nemen we je mee in een zoektocht naar je dromen, wensen, kwaliteiten en hoe je deze kunt inzetten. Waar wil je naartoe in de toekomst en wat heb je nodig om (weer) de regie te pakken over jouw leven en een balans te vinden tussen al jouw rollen/ taken en jezelf? Dat zijn vragen die we samen gaan beantwoorden.

Voor wie?

Voor iedereen die wil onderzoeken waar zijn/haar kracht ligt

Citaat van een deelnemer: 'Ik kan iedereen aanraden om aan deze training deel te nemen. Tijd nemen voor jezelf en leert jezelf nog beter kennen. Het is een afwisselende training met oefeningen en toegankelijk voor iedereen' .

18 +
Voldoende in staat zijn om de Nederlandse taal te begrijpen

Data

31-08-2026
07-09-2026
14-09-2026
28-09-2026

Trainers

Nathalie Ansems
Email: Nathalie.ansems@levgroep.nl
Telefoon: 0648532893

Elleke Bouw
Email: elleke.bouw@levgroep.nl
Telefoon: 0614871304