Fitgym 65+

Blijf fit, actief en zelfstandig met beweegactiviteiten speciaal voor senioren

Werken aan een actieve leefstijl

Regelmatig bewegen is belangrijk voor lichaam en geest. Het helpt om fit te blijven, sociale contacten te onderhouden en langer zelfstandig te kunnen wonen. Fitgym 65+ biedt senioren de mogelijkheid om op een plezierige en veilige manier in beweging te blijven.

De oefeningen worden afgestemd op de mogelijkheden van de groep, zodat iedereen op zijn eigen niveau kan deelnemen.

Voor wie is Fitgym 65+?

Fitgym 65+ is bedoeld voor senioren vanaf 65 jaar die graag actief willen blijven. De beweegactiviteiten zijn geschikt voor mensen die zelfstandig kunnen deelnemen aan de lessen.

Om mee te kunnen doen is het belangrijk dat je gedurende 50 minuten staande oefeningen kunt uitvoeren.

Waar en wanneer?

De lessen vinden plaats in verschillende sporthallen in Helmond:

  • Maandagochtend in Helmond-Oost
  • Dinsdagochtend in Helmond-West

De kosten voor deelname zijn €30 per kwartaal.

Meer informatie

Wil je meer weten over Fitgym 65+ of deelnemen aan de lessen? Neem dan contact met ons op voor informatie over de locaties, tijden en mogelijkheden.